O firmie

Biuro ubezpieczeń Białystok

 

Biuro Ubezpieczeń OPUS Białystok istnieje na rynku od 1994 roku.

 

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, finansowych wiodących na rynku firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę. Z każdym rokiem powiększamy grono naszych partnerów, aby móc oferować wszelkie nowości na rynku.

 

Agencja Ubezpieczeniowa OPUS

 

Białostocka Agencja Ubezpieczeniowa OPUS to ponad 20 lat doświadczeń, które owocuj gronem zadowolonych, stałych klientów. Do dyspozycji Państwa mamy doświadczoną kadrę pracowników, posiadających szczegółową wiedzę z zakresu ubezpieczeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy i porównujemy oferty różnych towarzystw. Doradzamy w wyborze zakresu ubezpieczenia. Monitorujemy terminy kończących się polis i płatności składek.

 

Dlaczego warto wybrać biuro ubezpieczeń OPUS?

 

Korzystając z usług biura ubezpieczeń OPUS, klient ma pewność że jego życie, zdrowie, majątek zostały ubezpieczone w optymalnym dla niego wariancie.
Mamy nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych przez nasze biuro będzie spełniać Państwa oczekiwania i pozwoli czuć się bezpiecznie i pewnie.
Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

 

Zapraszam do współpracy Zbigniew Bachmura właściciel biura ubezpieczeń OPUS Białystok.

 

F.KONTAKTOWY

...

Biuro Ubezpieczeń OPUS

ul. Branickiego 19

15-085 Białystok

budynek Automobilklubu Podlaskiego